Merhaba sevgili okurlarım. İşlerim dolayısıyla bir süre sizinle olamayacağım. Allah izin verirse Eylül ayından  itibaren tekrar sizinle birlikte olacağım.

Günlük olayların yaşayışımızdaki sayfalar dolusu yazıları ve haberleri hiç bitmez. Her akşam Tv leri açtığımızda ya siyasilerin çekişmelerini ya da zam,ölüm,kavga,karşılıklı silahlı çatışmalar,kaza..ya sonra cennetin ayakları altında diye inandığımız kadın katliamları ; kısaca vahşet ve korku.

Ne sabahleyin evden çıkarken komşunun bağırmaları ne de ekmekçinin ekmek dağıttığı bakkallarla olan diyaloğu. Ya televizyonlar, gazeteler,radyolar her açışınızda size o gün ne olacağının haberciliğini yapmıyorlar mı ? Yurdun dört köşesinden yükselen terör haberleri,kaza haberleri,yangın haberleri….Ha! birde insanların canına kıyan caniler, ya da kendi canlarına kıyan zavallılar…

Yoo! Bir de günlük ne lazımcıları da unutmamak gerekir. Onlar sanki dünyanın rotasını tayin ediyorlarmış gibi hiçbir haberi, olayı umursamadan mızrabın tele vuruşundan çıkan ses gibi aramızda dolaşmazlar mı? Bu da ayrı bir olay.Ankara’nın suya batmayan Ankara gemisi sanki hep o kaptanların emrindeymiş gibi…

Mutlu bir ülkede yaşarken neden umutsuz ve mutsuz olarak yaşıyoruz. Saygının, sevginin, ahlakın kaybolduğu, aile yaşamının bittiği bu cennet vatanımızda neyi paylaşamıyoruz. Atalarımızdan bizlere bırakılan bu dünyanın hiçbir yerinde görülmeyen güzelliklere sahip bu ülkede neden bir kardeş gibi yaşamıyoruz. Bir yandan gözünü Türkiye’miz batsın diye birlik olmuş Dış güçlere,hepimizin vergilerinden maaş alan HDPKK/PYD güçlerini destekleyenlere arka çıkıyor ve onları savunuyoruz.

Bu  yolda Binlerce Şehit verdiğimizi yüreklerimizin yandığını ciğerlerimizin parçalandığı günleri ne çabuk unutuyoruz.

Gelin birlik olalım dirlik olalım;bu birliğimizi ve dirliğimizi kimsenin bozmasına izin vermiyelim.

Ne diyelim yaşıyorsak gün gelecek bir gün bizde günlük olay olacağız herhalde. 

 Kim bilir…?   

EY TÜRK MİLLETİ

TÜRK’ÜN TÜRK’TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR!!!

ALLAH TÜRK’ü KORUSUN ve YÜCELTSİN!!!

KALIN SAĞLICAKLA