61reis54 @ gmail.com

Bir köşe yazarını en çok mutlu eden şey yazdıklarının okunmasıdır. Beğenilmesi elbette güzel şey, beğenilmese, eleştiri alsa da en önemli kriter okunmasıdır. Hamdolsun bu konuda ben biraz şanslıyım galiba. Dostlarım ve sevenlerim sağ olsun okunulma oranında oldukça iyi rakamlara ulaşıyoruz. Bizleri takip eden tüm okurlarıma  sonsuz teşekkür ediyorum. Belki beğenmiyorlar ama mutlaka okuyorlar, Varolsunlar.

Hele şöyle bir yorum gelince değmeyin keyfimize.

Selver DÜZ;

O kadar yüksekten uçmaktalar ki, rantabilitenin hangi kısımda ve nerede ola bileceğini kestiremedikleri her yerde proje üreten zihniyetler kendileri de inanmışlar, tutmuş şimdi önceki projeler üretilemeden hayata geçirilemeden, çevre değerlendirme gayrimenkul raporları üreterek, yer değerlendiren zihniyet şimdide yeni projelerle yeni alanları canlandırıyor, sayın Aygüneş, bu yalanlara kendileri de inanmaya devam ediyorlar, kral çıplak olalı çok oldu, bunu yazman ve dile getirdiğinizden ötürü sizleri canı gönülden tebrik ederim, bir meclis üyesi olarak sizin gibi seslere Hendek’ in çok ihtiyacı var, Kırık koltuk mankeni meclis üyeleri yalanlara inanın rüyalarınızda belki görürsünüz bu projeleri. Allah kullarının olacak olabilecek dualarını kabul eylesin. Olmayacak işlere amin diyecek cemaatlere de Allah akıl fikir versin, insanların akıllarını renkli vaatlerinizle bulamaya hakkınız yok, yazıktır, yalan dünyanın yalan insanlarına selam olsun.”

Demek ki doğru yoldayız.

Duyarlı insanımızın sayısı hala çoğunlukta.

Bunların yalan söylediğini haykıra bilen güzel insanlar hala var.

Herkesi kandıramıyorsunuz beyler…

Herkes dünü unutmuyor…

Bakın az kaldı, benden söylemesi.

Ya çıkın her yalanınız için milletten af dileyin, yada…

Yolcusunuz beyler yolcu…

Daha birinci sayfada başlamışlar yalana. 2014 Seçim beyannamesinin birinci sayfası:

“Dünya ile yarışan bir Hendek” =KOMİK VE YALANIN BABASI.

“Söz verip kaçmadık, söz verip yaptık”= YALAN. Sanki belediye başkanlığının daha birinci yılında istifa edip milletvekili adayı olan benim!

“Hizmet anlayışımız hayalimiz ile sınırlı”= ATIŞ SERBEST.

Daha bir sürü yalanlar sallamalar.

Reklam arası dedik ya, elimizden geldiğince hepsini deşifre edeceğiz.

Siz yeter ki yazılarımızı takipte kalın.

Tekere çomağı soktuk bir kere, varsın onlar düşünsün…

Tekrar görüşünceye dek;

Kalın sağlıcakla…