61reis54 @ gmail.com

Yüce Türk Milleti..!

24 Haziranda ülkenin geleceğini belirlemek üzere sandıklara gidiyorsun.

Biliyorum ki; hakkında hayırlı olanı istiyorsun ve bu doğrultuda oy vereceksin. En azından öyle olduğuna inandığın kişiye destek olacaksın.

Senin vereceğin karara sadece saygı duyulur.

Lakin…

Bir-iki hususta dikkatini çekmek istiyorum.

Son birkaç gündür siyasetin zirve yaptığı ortamda söylenen sözler ve yapılan eylemlerden bazılarının altını çizmek istiyorum.

Vatan ve millet düşmanı PKK’nın siyasi kanadı olan HDP’li bir vekil diyor ki:” vekillik seçiminde CHP bize bir milyon oy versin, Cumhur seçiminin ikinci turunda bizde CHP’nin adayına altı milyon oy verelim.” Ve buna CHP kanadından tek tepki yok. Hatta onlarda her evden HDP’ye bir oy kampanyasına başlıyorlar. Amaç PKK sevicileri barajı aşırıp GAZİ MECLİSE sokmak.

Allah aşkına...!

Bu nasıl bir ihanettir. Bu nasıl bir vatan düşmanlığıdır. Kırkbin şehidimizin katillerini meclise taşıma gayreti neyin nesidir. Bu hain düşünceye sessiz mi kalacaksın? Sandıklarda bunun hesabini sormayacak mısın?

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurduğu bir parti nasıl bölücülerle yan yana olur. CHP HDP Sevicilikten vazgeçip ne zaman Atatürk’ün Kuvayı Milliye ruhuna dönecektir.

CHP’nin vatan sever seçmeni bu durumdan rahatsızdır. Bu yakınlaşma CHP’nin kuruluş ilkelerine aykırıdır. CHP maalesef ele geçirilmiştir.

Yüce Türk Milleti..!

Ülkemizin ve milletimizin üzerine oynanan bu oyunları görmek zorundasın. 

Ülkemizin bölünmesini umanların ve bu uğurda sinsi planları ile çalışan tüm şer odakların karşısında kenetlenmelisin.

Bir olmalısın…

İri olmalısın…

Diri olmalısın…

“Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır” unutmamalısın…

Daha önceki yazlarımda söylediğim gibi “kıçı kırık bir vekillik uğruna yanlış karar vermemelisin”.

Hemşehricilik ayağına, eş dost ayağına ülkene zarar verecek yerde olmamalısın. Desteğini vatan severlere millet severlere vermelisin.

Yüce Türk Milleti…!

Ülkemizin üzerine oynanan tüm oyunları bozmalısın.

FETO terör örgütüne, PKK terör örgütüne, HDP sevicilere meydanı bırakmamalısın.

Amerika’ya, Avrupa’ya ve bunların yerli işbirlikçilerine sandıkları dar etmelisin. Dar etmelisin ki bir daha senin ülkenin üzerine oyun oynama cesareti bulamasınlar.

Daha önce başka partiye oy vermiş olabilirsin. Hatta başka partiyi tutuyor da olabilirsin. Hatta-hatta başka partide görevli de olabilirsin. Zaman iç siyaset, partizanlık zamanı değildir.

Lider ülke Türkiye’nin temelinin atılacağı bu seçimde, vereceğin her oy çok büyük anlam ifade etmektedir.

Bir oyla güzel ülkeni şaha da kaldıra bilirsin, bölünüp parçalanmasına da vesile olabilirsin.

Vekillik seçiminde; “Önce ülkem, sonra milletim” diyen Sn. Devlet Bahçeli’yi tercih ederek mecliste elini güçlü kılmalısın.

Emin ol ki, güçlü bir MHP Türk ve Türkiye düşmanlarının hevesini kursağında bırakır. Dün vekil bugün oy transferi yapanlara en güzel Osmanlı tokadını bu şekilde vurursun. Vurmalısın…

Cumhur seçiminde sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı en yüksek oranda destekleyerek bu kervana katılmalısın. 2023 Güçlü Türkiye’sinin startını vermelisin.

Yüce Türk Milleti…!

Üstte mavi gök çökmedikçe altta yağız yer delinmedikçe senin birliğini kim bozabilir.

Yeter ki bir ol, birlik ol.

Sağ kalın sağlıcakla kalın