61reis54 @ gmail.com

Bir kaç gündür internet üzerinden yayın yapan ulusal sitelerin köşe yazarlarını okuyorum. Kadınından erkeğine, dindar görünümlüsünden aydın geçinenine kadar hepsinin ortak noktası; Milliyetçi Hareket Partisi ve onun değerli lideri Sn. Devlet BAHÇELİ düşmanlığı.

Bu düşmanlıklarının sebebini anlamamak için aptal olmak lazım.

Şöyle biraz geçmişe dönelim...

Ülkenin hatta dünyanın her yerinde büyük paralar kazanan Feto okulları. Dershaneler, yurtlar...

Büyük bir para akışı var. Her şey yolunda, her köşeden merkeze para yağıyor. Vasıfsız ablalar, hiç bir özelliği olmayan abiler. Hatta her köşe başına yerleştirilmiş bürokratlar, emir erleri. Sağdan sola her partide görevlendirilmiş siyasetçiler. Tek amaçları Feto hainine hizmet ve para akışını sağlamak. Tek engel gördükleri MHP ve lideri Devlet Bahçeli. Ne yapıp edip Milliyetçi Ülkücü harekete sızmaları gerekiyordu. Önce kaset skandalı ile taarruza geçtiler.

Devlet beyin dik duruşu sayesinde etkili olamadılar. Ama yılmadılar. Ne pahasına olursa olsun Bahçeli’yi o koltuktan indireceklerdi.

Devlet beyin hastalanıp hastaneye yatması onlar için büyük fırsattı. Kansızlık ve ihanette doktora yazmış Feto ve aveneleri tekrar harekete geçti. Masum yüzlü şeytanlarını vitrine koyup MHP üst kurul delegelerinin kafalarını karıştırmaya ve Devlet beyi indirmeye çalıştılar. Adam hasta yatağında ama bu hain feto onun koltuğunun peşinde. Tarla kongreleri otel odaları her türlü filim fırıldak. Ama “yel kayadan toz alır “ ata sözü misali sadece MHP nin tozunu alabildiler.

Milliyetçi Ülkücü hareketi eline geçiremeyen hain feto en büyük hamlesini yaptı. Ülkeyi toptan ele geçirmek için 15 Temmuz hain kalkışmasıyla harekete geçen hain feto ve şeytanları bu kez sadece Devlet beyi değil Yüce Türk milletinide karşısında buldu. Cumhurun Reis-i halkımızı devletine sahip çıkmaya davet etti. Vatan konusunda hassas olan yüce Türk milleti tankın topun karşısında siper oldu.  Feto ve işbirlikçileri yine kaybediyordu. Hükümetiyle milletiyle ülkemiz demokrasi zaferi kazanıyordu.

Sadece 15 Temmuz gecesi mi kaybetti feto, hayır tabi ki.

Türkiye kabuğunu kırmış gerek dış siyasette gerekse iç siyasette her gün yeni bir destan yazıyordu. Sınır ötesi ve sınır içinde yapılan operasyonlarla terör örgütü yok olma seviyesine getirildi. Artık Türkiye bölgede başrol oyuncusuydu.

Suriye’de, Irak’ta en son olarakta Karabağ’da kazanılan zafer feto ve avenelerinin hayal kırıklığını gösteriyordu.

Yeni bir strateji başlatan şer yuvaları köşe yazarı şeytanlarını harekete geçiriyordu. Amaç belli.

Surda bir gedik açmak. 2023 te Cumhur ittifakına kaybettirmek. Böylece feto ağalarına hizmet etmek. Amma ne MHP nede Ak parti tabanında bunlara inanacak insan yok. Bu hain işbirlikçiler bizim daha motive olmamıza ve kenetlenmemize vesile olurlar.

Yalandan HDP seviciliğine soyunan, yok hdp demokrasi gereğidir diyen bu yazar çizer müsveddelerine sormak istiyorum.

Demokrasilerde belirleyici unsur halktır. Halkımızın ezici üstünlüğüne savaş açmanızdaki gayeniz nedir?

Gidin emir aldığınız ağa babalarınızı da yanınıza alın, Türk milleti her platformda size hak ettiğiniz dersi verecek kabiliyet ve kararlılıktadır.

Cumhur ittifakı Türk milletinin güçlü yarınlarıdır.

Cumhur İttifakı Türk milletinin göz bebeğidir.

Köşenizden ne kadar ateş ederseniz edin, size surda gedik açtıran namerttir.

Size Devlet beyi yediren kansızdır.

Devlet bey size on gömlek büyük gelir. Kendinize gelin, haddinizi bilin.

Ömrünüzde bir kez olsun bu necip millete bir hizmetiniz olsun diyeceğim de, nerdeee...

Aklınızı Amerika’ya kaleminizi feto itine sattığınız sürece ne inandırıcılığınız nede güvenirliliğiniz olacaktır.

Kendi köşe yazılarınızın altına sahte rumuzlarla kendi yorumlarınız ise başlı başına komedidir, zavallılıktır.

Türk milletinde karşılığınız yoktur.

Hangi kisveye bürünürseniz bürünün, hangi taşın arkasına saklanırsanız saklanın. Kimin uşağı yada kimin kalemi olursanız olun. Yüce Türk milleti sizi sevmiyor, okumuyor, ciddiye almıyor.

Gidin yallandığınız kapıda havlayın.

Aksırsanızda tıksırsanızda 2023 yılı Cumhur ittifakının zafer, Türk devletinin şahlanış yılı olacaktır.

Bizler yani Cumhur İttifakı tabanıda bu zafer ve şahlanışın gerçekleşmesi için; daha çok çalışacağız, dahada kenetleneceğiz.

Tek yumruk olacağız. Milletimizin ve devletimizin yanında, emrinde olmaya devam edeceğiz.

Gerisi mi?...

Gerisi Allah kerim. Görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler...

Sağ kalın sağlıcakla kalın