Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz göreve başlamasının ardından Hendek Belediyesi'ni ziyarette bulundu. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve belediye personeli tarafından karşılanan Karadeniz ardından Hendek Belediye Başkanlık makamında Hendek Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vali Yaşar Karadeniz’in ziyareti sırasında Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır Eşlik etti

Diğer yandan geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz’in Hendek Belediyesine gerçekleştirdiği ziyaret sonrası Belediye sosyal medya sayfasından yapılan paylaşımda Sakarya Valimiz Sn Yaşar Karadeniz ile birlikte, ilçemizdeki geleceğe ışık tutacak önemli projeyi yerinde inceledik.

Nitelikli İstihdam Merkezi, gençlerimize ve iş arayanlara daha fazla fırsat sunacak, yeteneklerini geliştirmelerine destek olacak bir merkez olacak. Aynı zamanda, yeni kütüphanemiz ilçemizin bilgi ve kültür hazinesini zenginleştirecek. Sayın Valimize projenin ilerleyişi hakkında bilgi verdik. İlçemiz daha aydınlık ve bilgi dolu yarınlara adım atıyor” ifadeleri yer aldı.