BAŞKAN BABAOĞLU TESLİM ETTİ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, KOVİD-19 vakalarının tespit edilmesi nedeniyle karantinaya alınan Turanlar Mahallesi 3041 numaralı sokakta vatandaşları ziyaret etti. Turanlar Mahalle Muhtarı Aydın Demirci ile birlikte mahallede mesafe kurallarına uyarak tespit edilen ailelere 100 adet gıda desteği verildi. Başkan Babaoğlu, hazırlanan yardım kolilerini Turanlar Mahalle Muhtarı Aydın Demirci ile birlikte ihtiyaç sahiplerine teslim etti.

 

AŞIMIZI OLALIM

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Başkan Babaoğlu, “ Belediyemiz tarafından hazırlamış olduğumuz 100 adet gıda kolisini daha önceden tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza kendi ellerimizle teslim ettik. Vatandaşlarımızdan ricamız salgın süresince kurallara uymaları. Maske mesafe ve hijyen konularına özen gösterelim. Aşı olmayan hemşehrilerimizin de aşılarını olmaya davet ediyorum. Salgını hep birlikte yeneceğiz” diye konuştu.

 

Vatandaşlar ve Turan Mahalle Muhtarı Aydın Demirci yapmış olduğu yardımlar ve desteklerinden dolayı Başkan Babaoğlu’na teşekkür etti.