İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı,  ilçedeki farklı okul ve branşlarda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.    

Hendek Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmada İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bugüne kadar yapmış oldukları çalışmaları anlattı.

Eğitime yapılan yatırımlardan bahseden İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, "Binalara anlam katan öğretmenlerdir. Öğretmenlerimiz dokunduğu her yeri, her şeyi güzelleştirir" dedi.

Savaşçı, programa katılan öğretmenlerle tek tek sohbet edip, öğretmenlerle tanıştıktan sonra onların isteklerini dinledi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI öğretmenlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 Sakarya İl Müdürlüğünce  yürütülen #SporSakarya, #SanatSakarya, #BilimSakarya, #KitapSakarya, #KendineAyna, #NEHİR, #ÖnceOkulÖncesi gibi projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, öğretmenlerin projelere gösterdikleri ilgi ve gayretin farkında olduklarını ifade ederek Öğretmenin Emeği Sohbetin Demi buluşmasına katılımlarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti.