Kaymakamlık Futbol turnuvası Final karşılaşmasını Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Yenilmez, Cumhuriyet Savcısı Cihat Arslan, Hendek Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk, CHP İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Ali Kemal Sofu, Hendek ilçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı, Hendek Orman İşletme Müdürü Hakan Kızılaslan, ve Hendekli sporseverler izledi.

Turnuvada Rasimpaşaspor en centilmen takımı seçilirken centilmenlik kupasını İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı ve Orman İşletme Müdürü Hakan Kızılaslan’dan aldı.

Turnuvanın en Golcü oyuncuları Yılmaz Arslan ve Semih Kesim’e Kupalarını Hendek Cumhuriyet Savcısı Cihat Arslan takdim etti. Turnuva 3.sü olan Hazal Emlak-A takımına kupasını Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk etti.

Hendek Kaymakamlık kupasında ikinci olan Hendek Belediyesi Takımı’nın kupasını Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Yenilmez takdim etti.

Hendek Kaymakamlık Futbol turnuvasında Şampiyon olan Kayalar Baro’nun kup ve madalyalarını Kaymakam Halil İbrahim Acır takdim etti.

Kayalar Baro: 6

 Hendek Belediyesi: 2

Saha: Orman İşletme

Hakem: Aytekin Atabek

Kayalar Baro: Çetin, Kasım, Ferhat, Semih, Enes, Osman, Gökhan, Aykut, Resul, Kadir, Mustafa

Antrenör: Rıza Yetim

Hendek Belediyesi: Selim, Recep, Bekir, Erhan, Emre, Deniz, Semih Başkan, Ömer, Semih Çalman, Orhan, Serhat, Furkan

Antrenör: Cumali Çetin

Goller: Dk.21 Kasım, Dk. 23,42,46 Semih, Dk. 26 Bülent, Dk. 35 Aykut (Kayalar Baro), Dk. 41, Erhan Dk. 44 Emre(Hendek Belediyesi)