Her ne olursa olsun. Taşkınlık, sokak eylemleri, yağma, çatışma ortamından uzak durmak lazım. Bu bize kâr sağlamaz aksine daha derin yaralar açar. Bu vatan bu topraklarda yaşayan herkesindir; dili, dini , rengi ne olursa olsun başka vatan yok. O yüzden hükümetin 19 yılda çok güzel hizmetleri oldu alkışladık. Eksik işleri oldu doğrusunu ortaya koyarak tamamlamak için tavsiyelerde bulunduk. Birde hiç yapmadıkları var onları tespit edip memleketi ayağa kaldırmak için yollara revan olduk. Yeni Parti kurup projelerimizi anlattık kitaplar bastık. Durmadan da çalışıyoruz.

Ortada bu milletin %51’inin oyunu almış bir parti var insanlar hala destekliyor. Bunun sebebi muhalefet ve ana muhalefetin başındaki kişiler. Biz insanlara kendimizi anlatıp, projelerimizi anlatıp emekliye, çalışana, memura, işçiye, çiftçiye, esnafa ne verecez nasıl bir yaşam sunacaz onları anlatıp ikna edip seçime gitmeliyiz. Hükümeti beğenmiyorsak değiştirmenin yöntemi onu eleştirmek değil DAHA İYİSİNİ YAPACAĞINA MİLLETİ İKNA ETMEKTİR.

Milletin %51’inin oyunu almış bir partiye istifa et demek yada başka türlü yöntemlerle onları iktidardan indirmek ne akla ne mantığa uygundur. Her ne olursa olsun saygı duyulmalı. Demokrasilerde olduğu gibi seçim günü herşey sandıkta belli olacak o zamana kadar MİLLETİMİZİ HER TÜRLÜ TAŞKINLIKTAN UZAK DURMAYA DAVET EDİYORUZ.
Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Başkanı
Faruk ÖZGÜR