AYAĞINA TAŞ DEĞMESİN

Gittiği her yerde büyük ilgi ve sevgi ile karşılanan CHP’nin genç milletvekili adayı Özer Özçınar, Sapanca İlçesi’nde vatandaşların tam desteğini aldı. Partisinin milletvekili adayları, İl Başkanı Cengiz Çiçek ve Millet İttifakı’nın ilçe başkanları ile Sapanca’da eski İçişleri Bakanı Saadettin Tantan’ı evinde ziyaret eden Özçınar, daha sonra esnaf ve ev ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşlar, Özçınar’ı kendilerine yakın gördüklerini ve samimiyetini sevdiklerini belirterek, “Allah yolunu açık etsin. Ayağına taş değmesin” sözleriyle destek verdiler.

“SAKARYA KARARINI VERMİŞ”

Sapanca İlçesi’nin ardından Arifiye İlçesi’nde de seçim çalışması yapan Özçınar, esnaf ve vatandaşların sorunlarını ve beklentilerini dinledi. Vatandaşın, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile geleceğe umutla baktıklarını söyleyen Özçınar; “Sahada görüyoruz ki milletimiz Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na inanıyor ve güveniyor. Sakarya kararını vermiş. 14 Mayıs’ta sandıkları patlatacağız. Geliyor gelmekte olan. Herşey çok güzel olacak” dedi.

“MİNNETLE ANIYORUZ”

Artvin Sanayi Sitesi esnaflarını da tek tek ziyaret eden CHP milletvekili adayı Özçınar, daha sonra Kaynarca İlçesi’ne giderek, Kaynarca Kültür Merkezi’nde düzenlenen Kaynarca’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun yıldönümü programına katıldı. Program sonunda konuşan Özçınar; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatanımız için canını vermiş tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle bir kez daha anıyorum. Ruhları şad olsun” şeklinde konuştu.