Hendek’in sevilen ailelerinden Özcan ve Sema Çevik çiftinin oğulları Hendek Belediye personeli Ömer, Rafet ve Şükriye Ekici çiftinin kızları Kübra ile ömür boyu mutluluğa evet dedi.

Uludere Sosyal tesislerinde gerçekleşen nikah merasimine Siyaset camiası, Spor camiası, bürokrasi, STK temsilcileri, sevenleri ve yakınları katıldı.

Ömer ve Kübra’ın nikahını Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu kıyarken, MHP Grup Başkanvekili M. Levent Bülbül, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve Aleyna Atılkan şahit oldu.

Nikah merasiminin ardından Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz ve Yönetimi Ömer ve Kübra çiftine Türk Bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim hediye etti.

Cemiyette misafirler ikramlarda bulunulurken ömür boyu mutluluğa evet diyen Ömer ve Kübra gönüllerince eğlenerek mutluluklarını sevenleri ile pekiştirdi.

Çevik ve Ekici aileleri çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ile yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Haberhendek ailesi olarak genç kardeşlerimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.