Noksel İlkokulu Müdürlüğünden istifa eden Öcal Danyeri Hendek AK Parti İlçe Teşkilat Binasında düzenlenen program ile alkışlar arasında resmi adaylık başvuru formunu İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal’a teslim etti.

Başvuru öncesi kısa bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal Danyeri’nin başvurusundan onur duyduğunu belirterek hayırlı olsun temennisinde bulundu ve katılan herkese teşekkür etti.

AK Parti Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Öcal Danyeri, "Değerli misafirler, sevgili ailem, değerli basın mensupları; 31 Mart 2024 tarihleri Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkanı Aday Adayı olarak katılma kararı aldım. Bu anlamda yaptığımız imza töreninde, müracaat töreninde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. 31 yıllık, 32 yıllık eğitim ve öğretim hayatımdaki tecrübelerimi de göz önünde bulundurarak, bundan sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın Türkiye yüzyılı misyonuna daha fazla katkı sağlayabilmek, Devletimize, milletimize siz güzide insanlara daha fazla hizmet edebilmek için böyle bir yol seçtik. İnşallah rabbim utandırmaz bu yolda. Devletimiz tabi ki zorlu bir süreçten geçiyor, bizlerin de bir tık daha fazla katkıda bulunabilmesi için hizmet etmeye gayret edeceğiz. Elimizden gelen her şeyi en iyi şekilde yapacağız. Daha fazla çalışmaya, daha fazla gayret etmeye, daha fazla çalışmaya çalışacağız ve inşallah muvaffak olacağız. Devletimizi, milletimizi bir arada ileriye getirmek için uğraşacağız. Ben tabi ki ilçe başkanımıza, kadın kolları başkanımıza, çok kıymetli misafirlerimize, sevgili aileme ve değerli basın mensuplarına bugün de tekrar beni yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum, müteşekkirim. Hepinizi saygıyla selamlıyorum" dedi.

Düzenlenen müracaat töreni, parti merkezinin binasının girişinde topluca çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.