Pandemi (Covid-19) dolayısıyla ertelenen Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Kongresi 11 Ağustos Salı günü 13.00-17.00 saatleri arasında Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.
Kula bilgilendirdi
Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Emin Kula tarafından yapılan açıklamada, 31 Mart 2020 tarihinde yapılması planlanan ancak Pandemi dolayısıyla ertelemek zorunda kaldığımız Tüm Hendek Muhtarlar Derneği 3. Olağan Genel Kurulunun, 11 Ağustos 2020 Salı Günü 13:00-17:00 Saatleri arasında Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Toplantı Salonunda gerçekleştirilmesi kararlaştırılmıştır. Muhtarlarımızın ve Kamuoyunun bilgisine saygı ile sunarım ifadelerine yer verildi.
3 Aday var
Kongre tarihi ile ilgili yapılan düzenlemelerin Muhtarlara bildirildiği öğrenilirken, yaklaşan kongre öncesinde Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Başkanlığı için Adaylar arasında mevcut Başkan Soğuksu Mahalle Muhtarı Dursun Emin Kula, Dikmen Mahalle Muhtarı Menderes Ayvaz ve Yukarıçalıca Mahalle Muhtarı Kadir Yağlı bulunuyor.