Millet ittifakı İl ve İlçe Başkanları, Milletvekili adayları ile birlikte, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Demirel, Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Yağlı, Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran, Şoförler Odası Başkanı Cemil Varlıca ve Berberler Odası Başkanı Vahdettin Çilek’i seçimler öncesi ziyaret ederek sorunları ve çözüm önerileri hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar “STK’lar Çeşitli meslek gruplarının, esnafın, çiftçinin, emekçinin sorunlarını yakinen takip ederek çok önemli bir sorumluluk üstlendiklerinden bu bağımsız kurumların daha fazla desteklenerek siyasetten uzak tutulması gerekmektedir.

Millet ittifakı adaylarımızla birlikte her gün sahadayız, halkımızı dinliyor projelerimizi anlatıyoruz. Hepimizi derinden etkileyen ağır bir ekonomik darboğazdan geçmekteyiz; mesele bir soğanla dalga geçmek değil, mesele çocuklarımızın okula aç gitmesi, mutfakta tencere kaynamaması, kiraların ödenememesi, emekçinin, çiftçinin emeğinin karşılığını almamasıdır. Seçimlere 11 gün kaldı, yapmak istediğimiz; 15 Mayıs’ta siyasi görüşü ne olursa olsun kimsenin ötekileştirilmediği, kul hakkı yemeyen liyakatlı kadrolarla ülkemizi daha ileriye taşımak. Güvenli ve huzurlu bir seçim süreci yaşamamız dileğiyle herkese sevgi ve saygılar sunuyoruz”