MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı yayımladığı mesajında "Babalarımız büyük gönülleriyle hepimizin ihtiyaç duyduğunda güvenle sığındığı bir limandır. Yemeyip yediren, giymeyip çocuklarına giydiren, bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan babalarımıza ne kadar teşekkür etsek yetersiz kalır. Mertliği, cesareti, dürüstlüğü ve şerefi bizlere aşılayan babalarımız bizlerin en önemli hayat öğretmeni olmuşlardır.

Babalarımız, aynı zamanda toplumumuzun en önemli yapı taşı olan ailelerimizin de direğidir. Çocukları için gece gündüz çalışan, elindeki avucundakini “Evladıma feda olsun” diyerek önemsemeden bağışlayan babalarımıza hepimiz minnettar kalmışızdır. Bütün babaların elleri öpülesidir. Evladını vatanımız uğruna şehit verdikten sonra bağrına taş basan; ama yine de “Vatan sağ olsun” diyen şehit babaları vardır ki, onlar Türk milletinin bölünmezliğinin adeta sigortası olmuştur. Bilinmesi gereken şudur; onlar var oldukça, onlar sağ oldukça, vatanımız da sağ olacaktır.

Evlatlarını vatan için toprağa veren şehitlerimizin babaları ve babalarımız başta olmak üzere bütün babalarımızın Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, rahmetli olan babalarımızın mekânının cennet, ruhlarının şad olmasını Cenab-ı Allah’tan dilerim"