Hendek’in sevilen ailelerinden Yılmaz ve Zübeyde Saraç çiftinin oğulları Talha, MHP Eski Belediye Meclis Üyesi İş insanı Vural ve Derya Tutkun çiftinin kızları Medine ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı.

ENG Garden düğün salonunda Medine ve Talha’nın Nişan cemiyetine MHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları,  Meclis Üyeleri, Eski Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Sıtkı Yaz, STK Temsilcileri, Saraç ve Tutkun ailelerin yakınları ve sevenleri katıldı.

Medine ve Talha çiftinin Nişan yüzüklerini Oğuz Tutkun taktı ve hayırlı olsun temennisi ile kurdele kesimini gerçekleştirdi.

Nişan merasiminin ardından evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan genç çift mutluluklarını sevenleri ve yakınları ile gönüllerince eğlenerek pekiştirdi.

Tutkun ve Saraç Aileleri çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ile yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.