Değerli Öğretmenler, Anne Babalar ve Sevgili Öğrenciler,

Uzun bir tatilin ardından yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyor ve her yönüyle yepyeni bir başlangıca hep beraber merhaba diyoruz.

2023/2024 eğitim-öğretim yılının huzur dolu, hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde geçirilmesi en büyük arzumuz.

Çağdaş eğitim, toplumsal yaşamımızın biçimlendirilmesinde, geleceğe yönelik adımlarımızın belirlenmesinde vazgeçilmez bir öğedir.
Geleceğimizin teminatı siz sevgili öğrencilerimizin, okullarda aldığı eğitim ve bilgi ışığında bizleri en üst seviyeye ulaştıracağına inanıyoruz.

Okuyan, araştıran ve geleceğine dair hedefleri bulunan her bir öğrenci büyük gurur kaynağımızdır. Bu duygularla tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimizin 2023/2024 Eğitim-Öğretim Yılını Kutluyorum."

Sevgili öğrenciler,

Sizlerle beraber 2023-2024 eğitim öğretim yılına başlayacak olmanın sevincini ve heyecanını yaşıyor, hepinize başarılar diliyorum.

Sadece bilgi sahibi olmak için değil bilim, teknoloji, insani değerler ve sanat gibi alanlarda kendinizi geliştirmek için çalışmalısınız. Sorumluluk alabilen, analiz yapabilen, arkadaşlarıyla sevgi ve saygı temeline dayalı ilişkiler kurabilen bireyler olarak kendinizi yetiştirme hedefiyle başarılı bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum.

Değerli Öğretmenler,
Yeni eğitim-öğretim yılını sizlerin de büyük bir heyecanla karşıladığınızı biliyorum. Hayata gülümseyen, mesleğini ve görevini önemseyen, gençlerimizi; eğitimin, bilimin öngördüğü kurallar ve koşullar içinde sevgi, saygı ailesini, vatanını, milletini seven, topluma karşı sorumluluk duyan ve hoşgörüye dayalı bir ciddiyetle en üstün başarıya ulaştıracağımıza inancım ve güvenim tamdır. Sizlere inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum.