Değerli Öğretmenler, Anne Babalar ve Sevgili Öğrenciler, 2022-2023 eğitim-öğretim yılında hepinize başarı ve mutluluk diliyor, yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiası için her açıdan verimli bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Sevgili Öğrenciler,

Uzun bir tatilin ardından yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyor ve her yönüyle yepyeni bir başlangıca hep beraber merhaba diyoruz. Şimdi okula umutla ve heyecanla başlama zamanı geldi. Unutmayın ki dersleriniz için göstereceğiniz ilgi ve çalışma azmi sizi başarıya götürecektir. Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır.

Değerli Öğretmenler,

Yeni eğitim-öğretim yılını sizlerin de büyük bir heyecanla karşıladığınızı biliyorum. Hayata gülümseyen, mesleğini ve görevini önemseyen, gençlerimizi; eğitimin, bilimin öngördüğü kurallar ve koşullar içinde sevgi, saygı ailesini, vatanını, milletini seven, topluma karşı sorumluluk duyan ve hoşgörüye dayalı bir ciddiyetle en üstün başarıya ulaştıracağımıza inancım ve güvenim tamdır. Sizlere inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum.

Değerli Veliler,

Gençlerimizin yetişmesinde öğretmenlerin olduğu kadar sizlerin de emeği vardır. Hiçbir zaman unutmayalım ki, iyi bir toplumun temeli ailede atılır. Eğitim öğretimin üç ayağından birinin sizler olduğunuzu unutmayınız.

Başarılı bir eğitim, okul aile iş birliği ile sağlam temeller üzerine oturur. Sizlerin okul ve öğretmenler ile iş birliği içinde olmanız çocuklarımızın başarılı ve mutlu olması için çok önemlidir. 

İmge ailesi olarak yeni Eğitim Öğretim yılının okulumuz ve tüm eğitim camiası için başarılarla dolu bir yıl olması dileğiyle.