Mahmutbey Mahallesinden Merhum Hüsamettin Bağ’ın Eşi, Özcan, Ömer Bağ ve Ayla Erdemoğlu’nun Annesi Hatice, Perihan Bağ ve Kemal Erdemoğlu’nun Kayınvalidesi Merhum Leyla Bağ Merhum Mine Yavuz ve Murat Bardakçı’nın Yengesi Barış, Nevra, Alper, Atakan ve Atalay Bağ’ın Babaannesi Savaş, Selçuk, Yavuz ve Engin Erdemoğlu’nun Anneannesi  Merhum Kibaroğlu Kibarettin Temiz’in Ablası Saime Bağ vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Yeni Camiinde kılınacak İkindi Namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Barış Bağ ( Torunu )

0532 408 91 32

Adres: Mahmutbey Mahallesi 1071.sokak

 

Aslen Kemaliye Mahallesinden olup Sarıdede Mahallesinde ikamet eden Merhum Yaşar Kalaycı’nın Eşi Nurettin ve Murat Kalaycı’nın Annesi Lütfü, Kerem, İlayda, Asude, Ayşenaz ve İrşad Kalaycı’nın Babaannesi, Merhum Lütfü ve Orhan Kalaycı’nın Yengesi Türkan Kalaycı vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Sarıdede Mahallesindeki hanesinden alınarak Büyük Camiinde kılınacak İkindi Namazına Müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Murat Kalaycı ( Oğlu )

0532 760 44 87

Adres: Sarıdede Mahallesi 3002.sokak

 

Akova Mahallesinden Merhum Yusuf Erdoğan’ın oğlu, Hüseyin ve Sabri Erdoğan’ın yeğeni, Bekir, Âdem, Eyüp, Engin, Kenan, Kemal, Bayram ve Ömer Erdoğan’ın amcasının oğlu, Hendek Esnaflarından Mustafa Akıcı’nın dünürü, Mesut Akıcı’nın kayınpederi, Yusuf, Yiğit ve Ayşenur Erdoğan’ın babası, Bahri Erdoğan vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Akova Şehitlik Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Akova Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

 Eyüp Erdoğan

0533 630 29 94

Adres: Akova Mahallesi 5005 sok 

İsmail Cerrahoğlu ortaokul yanı