Dereboğazı Mahallesinden Ahmet Odabaşıoğlu’nun oğlu, Taylan Üney'in dayısının oğlu, Murat Çorba'nın kayınbiraderi, Mustafa Kavak ve Aykut Kısa'nın halasının oğlu, Saim Odabaşıoğlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak İkindi Namazına müteakip İlçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Aykut Kısa

0542 268 33 54

 

Aslen Harmantepe Mahallesinden olup, İlçemiz Yeni Mahalle Oba evlerinde ikamet eden Hacı Muharrem Meraklı’nın oğlu, Muhammet, İbrahim ve Enes Meraklı’nın babası, Necmi Meraklı’nın kardeşi, Davut, Ali ve İsmail Meraklı’nın abisi, Hilmi, Sadettin, Mustafa, Zühtü, Rüştü, Kenan ve İrfan Meraklı’nın amcalarının oğlu, Lokantacı İbrahim Akar’ın eniştesi, Nurettin Yayan ve Mustafa Çiftçi’nin kayınbiraderi, Muharrem, Ebubekir, Yasin ve Selman Meraklı’nın amcası, Necdet Meraklı vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Yeni Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Harmantepe Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

 Saadettin Meraklı

0532 393 16 71

Adres: Sarıdede Mahallesi

 

Aslen Yukarı Hüseyin Şeyh Mahallesinden olup İstanbul’da İkamet eden Merhum Nizam Sütlü ’nün oğlu, Kadir, Neriman, Bedri ve Ayhan Sütlü ‘nün kardeşi, Naci ve İbrahim Sütlü ‘nün amcasının oğlu, Yılmaz Sütlü vefat etmiştir. 
 
Cenazesi Bugün Yukarı Hüseyin Şeyh Mahallesinde kılınacak İkindi namazına müteakip Hüseyin Şeyh Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.
İbrahim sütlü (0532 542 50 89 )