Başpınar Mahallesinden Cavit Kahvecioğlu’nun eşi, Hasan, Mustafa, Cemal, Hamdi ve Yalçın Kahvecioğlu’nun yengesi, Sabit, Hanifi, Zülküf, Nusret ve Asım Sunman’ın kardeşi, Atike Anadolu Lisesi Öğretmeni Öner Özdingiş’in kayınvalidesi, Ayşe Kahvecioğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14.30’da Sarıdede Tepecikte ki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilerek kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Hasan Kahvecioğlu (Kayınbiraderi)

0532 397 08 50

Başpınar Mahallesinden Merhum Ahmet Kutsal’ın eşi, Merhum Ali, Yusuf, Fikri, Avni, Azmi, Bülent ve Sakin Kutsal’ın yengeleri, Ahmet, Zafer, Ramazan ve Murat Kutsal’ın babaanneleri, Kadir, Kemal Uzunlar ve Ümit Gamsız’ın anneanneleri, Merhum Faruk Gamsız, Merhum Mustafa Uzunlar ve Ali Parmaksız’ın kayınvalidesi, İsmail ve İbrahim Kutsal’ın anneleri, Firdevs Kutsal vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Ahmet Kutsal ( Torunu )

0530 385 56 54

Adres: Başpınar Mahallesi 1116 sokak Tepecik köprüsü alt sokağı çay kenarı 

 

Ferizli Bodoğ Mahallesinde ikamet eden Merhum Rasim Der’in kızı, Merhum Kehliyan Ökten’in gelini, Nihat ve Cihat Der’in kardeşi, Mustafa ve Madenler köyü muhtarı Ali Der’in halası, emekli ormancı Saffet Ökten’in eşi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ferizli Bodoğ Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Ferizli Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Mustafa Der (Yeğeni)

0537 465 80 69

Adres: Ferizli Bodoğ mah.

 

Çamlıca Mahallesinden Cevdet Varlıca’nın eşi, Merhum Muammer, İsmail, İbrahim ve Mustafa Varlıca’nın annesi, Ayşe Varlıca vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çamlıca Erenler Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Çamlıca Erenler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

 

Mustafa Varlıca (Oğlu)

0532 713 45 70

Adres:Çamlıca mah. Erenler mah.Balıkhane tesisinin yakını.