Merhum Ahmet Baylan’ın oğlu, Burhan, Hüseyin ve Abdullah Baylan’ın kardeşi, Ahmet ve Ali Baylan’ın babası, Ekrem Baylan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Lütfiyeköşk Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Lütfiyeköşk Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Ali Baylan  (Oğlu)

0533 420 77 65


Aslen Karapürçek Mesudiye köyünden olup Yenimahalle’de ikamet eden emekli İmam Hatip Bayram Gevin, müftülükten emekli Selim Gevin ve Bekir Gevin’in annesi, Yasin, Ersin, Burak ve Enes Gevin’in babaannesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karapürçek Mesudiye köyü Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Mesudiye köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Selim Gevin (Oğlu)
0532 405 54 50

Rasimpaşa Mahallesinden Merhum fırıncı Osman Yetkin’in kızı, Merhum simitçi Recep ustanın eşi, Ülkü ve Ayşe Gücenmezin ablası, postaneden emekli Ertan ve Erkan İşeri’nin teyzesi, Dilek Şerifoğlu ve Hendek Devlet Hastanesi personeli İsmail Günserin’in annesi, Bilge Günser vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Mahallesindeki hanesinde saat 15.30’da kılınacak cenaze namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.


İsmail Günserin (Oğlu)
0532 260 49 70