Aslen Eskibıçkı Mahallesinden olup Yeni Mahalle de ikamet eden Fikri Demir’in eşi, Hacı Fahri Çakır’ın kızı, Erol ve Mustafa Demir’in annesi, Merhum Mehmet, Mahmut, Şevket, Ahmet ve Feridun Çakır’ın ablası, Ayşe Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’de Yeni Mahalledeki hanesinde kılınacak cenaze namazına müteakip Bıçkıatik Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Mustafa Demir  ( Oğlu )

0535 352 23 23

 

Akova Mahallesinden Merhum Hüseyin Korkmaz’ın oğlu, Zülküf, Hamza, Merhum Başçavuş Ali ve Merhum Akova Mahalle Muhtarı İbrahim Korkmaz’ın kardeşi, Elif Korkmaz’ın babası, Zafer, Levent, Yasemin, Cevat, Celal, Ahmet, Yavuz, Hüseyin ve Hasan Korkmaz’ın amcası, Remzi Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova Şehitlik Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Akova Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Hasan Korkmaz  ( Yeğeni )

0543 510 18 88

 

Yeni Mahallede İkamet eden Merhum Celal Misir’in eşi, Fevzi Pak’ın ablası, Metin, Nurettin ve Zafer Misir’in annesi, Merhum Hamdi Uçar’ın baldızı, Şemsi Uçar’ın teyzesi, Zeki, Neşet Misir Kamil ve İbrahim Yılmaz’ın yengesi, Nezaket Uçar’ın ablası, Ayşe Misir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eskibıçkı Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Eskibıçkı Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.  Cenazeye gitmek isteyenler için saat 11:00’de Yeni Mahalledeki hanesinden araç kaldırılacaktır.

Zafer Misir   ( Oğlu )

0536 745 79 35  

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden Merhum hacı Hüseyin Çelik’in eşi, Burhan ve Kadir Çelik’în yengesi, Fahrettin Yüksel’in ablası, Ömer Demirel ve Muammer Küçük’ün kayınvalidesi, Musa, Cavit ve İbrahim Çelik’in annesi, Batuhan Demirel’in anneannesi, Osman Çelik’in babaannesi, Zehra Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Cavit Çelik ( Oğlu )

0537 507 11 49