Kemaliye Mahallesinden Merhum Hasan Sütlü’nün oğlu, Fahri Sütlü ve Asiye İlkbahar’ın ağabeyi, Emin ve Ali Sütlü’nün babası, Naci ve Doğucan Nalbant’ın amcası, Yener ve Tamer İlkbahar’ın dayısı, Muharrem Sütlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Ali Sütlü ( Oğlu )

0535 722 55 02

 

Rasimpaşa Mahallesinden İlçemiz Cumhuriyet İlköğretim Okulundan emekli Öğretmen Erol ve İlçemiz Hendek Devlet Hastanesinden emekli Durdu Sarı’nın oğlu, Erhan Sarı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Erol Sarı ( Babası )

0505 378 81 43

 

Aslen Hicriye Mahallesinden olup Yeni Mahallede ikamet eden Merhum Yaşar Aksoy’un oğlu, Merhum Necati Akan’ın damadı, Muammer Cesur’un dünürü, Oğuz ve Onur Aksoy’un babası, Suat ve Sinan Aksoy’un ağabeyi,  Fuat Aksoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Suat Aksoy ( Kardeşi )

0532 292 68 67  


Çağlayan Mahallesinden Merhum Recep Baltacı’nın eşi, Cemil, Mesut, ve Metin Baltacı’nın annesi, Halil, Cemal, Sabri ve Mustafa Baltacı’nın yengesi, Sevim Baltacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:30’da Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 
Cemil Baltacı ( Oğlu )
0533 355 18 07