Hendekspor gençlerin yer aldığı kadroyla çıktığı maçta Bursa Yıldırım spora 1-0 mağlup oldu ve 8 ay önce çıktığı 3. Lig'e veda etti.
Hendek Atatürk Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 sona erdi. Maçın ikinci yarısında 76 dakikada Bursa yıldırımspor Oğuzhan'ın kaydettiği golle 1-0 öne geçti. Maçta başka Gol olmadı ve hendekspor evinde konuk ettiği Bursa Yıldırım spora 1-0 yenilerek 3.lige veda etti. Ligin son maçında  tribünler boştu. Lehim başladığından bu yana protokole girmek için isim listesine adını yazdırmak için yarışa giren birçok Hendeklinin yer almaması dikkat çekti.
Ligin başından bu yana Tribünlerde yerini alan Hatta protokol tribününe girmek için isim yazdırma yarışına girenlerin son maçta olmaması gemiyi önce Fareler terk eder cümlesini hatırlattı. Ligin sona ermesinin ardından önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Hendekspor’da Başkan ve yönetiminin nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

Hendekspor: 0
Bursa Yıldırımspor: 1
Hakemler: Serdar Akkoçoğlu, Fettah Yiğit, Uğur Aydoğdu
Stad: Hendek Atatürk
Hendekspor: Ehat, Yavuzhan(Berkehan), Yusuf Kaan, Berkant(Ahmet Hakan), Emre(Kerem), Enes, Murat, Mert Meriç, İskender(Selahattin), Emirhan, Burak Balcı
Teknik Direktör: İlhan Var

Bursa Yıldırımspor: Ersel, Muhammet, Mehmet(Oğuzhan), Alperen(Tamer), Osman, Furkan(Mehmet), Doğukan, Gürkan(Arda), Emirhan, Fatih(Doğacan), Ahmet
Gol: Dk. 76 Oğuzhan (Bursa Yıldırımspor)