Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Siyasi Partilerin Başkan ve yöneticileri ile vatandaşlar 3 tüp kan vererek donör oldu.

Babaoğlu’ndan Ve Siyasilerden Kök Hücre Seferberliğine Destek

 

Muammer Sencer Caddesi Belediye hizmet binası önünde Kızılay tarafından kan bağış çadırı Melis ve diğer hastalar için umut oldu. Sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan kampanyada Siyasi Partilerin Başkanları, Yöneticileri ve Vatandaşlar 3 tüp kan bağışında bulundu.

CHP İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, MHP İlçe Başkanı Burhan Namlı, İyi Parti ilçe Başkanı Fatih Bayındır kan bağışında bulunan ve kök hücre nakli için donör olan herkese teşekkür ederek Hendek Kızılay Koordinatörü Sami Bağdatlı ve Kızılay ekibini tebrik ettiler.

 

Kök hücre bağışı için 3 tüp kan veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Sağlığı yerinde olan tüm vatandaşlarımızı düzenli olarak kan vermeye davet ediyorum. Hayattayken hayat kurtarmak için kök hücre nakli bekleyen hastalarımız içinde kan vererek uygun ilik nakli bekleyen hastalarımızın hayat ışığı olabilirsiniz” çağrısında bulundu. Babaoğlu kan bağışında bulunan ve kök hücre nakli için donör olan herkese şükranlarını sunduğunu bildirdi.

Başkan Babaoğlu, Hendek Kızılay Koordinatörü Sami Bağdatlı ve Kızılay ekibine teşekkür etti.