Hendek Gençlik Merkezi Salonunda gerçekleşen Hendek Ziraat Odası Olağan Genel Kuruluna, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, Siyasi Partilerin İlçe Başkan ve Yöneticileri, Hendek Belediye Başkan Yardımcıları, Eski Milletvekili Ali İnci, STK Başkan ve temsilcileri, Kooperatif Başkan ve temsilcileri, Muhtarlar ve delegeler katıldı.

Hendek Ziraat Odası Olağan Genel Kurulunda Divan Başkanı Ali Şener Bayraktar olurken Katip üyelikleri ise Süleyman Pınar, Selami Arık ve İbrahim Çakır yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gündem maddelerine geçildi.

Gündem maddeleri öncesi mevcut başkan ve Kongreye tek liste ile giren Hayri Duran kısa bir konuşma yaparak kongrenin hayırlı olması temennisinde bulunarak Kongreye katılan herkese teşekkür etti.

Maddeler tek tek okunarak oy birliği ile ibra edilirken Eski Milletvekili Ali İnci, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve Belediye Başkan Yardımcısı kıs birer konuşma yaparak kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Gündem maddelerin tamamlanmasının ardından seçime gidildi. 89 delegenin 84’ünün oy kullandığı kongrede 4 dönemdir Başkanlık yapan Hayri Duran 5. Dönem Başkanlığa seçildi.

Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran’ın Yönetiminde ise şu isimler yer aldı. Hakkı Dere, Yavuz Ural, Emrullah Karadumanlar, Mustafa Karagüzel, Vahap Ulusoy ve Şaban Özerik

 

Hendek Ziraat Odası Meclisi; Hakkı Dere, Yavuz Ural, İbrahim Fındık, Emrullah Karadumanlar, Ali Acarlı, Mehmet Karagüzel, Vahdet Çilek, Kemal İmamoğlu, Mustafa Karagüzel, Hakan Kayalar, Şaban Özerik, Bahri Özkür, Mehmet Çakar, Hasan Bostancı, Savaş Pekşen, Onur Bayrak, Ahmet Selman, Savaş Demirel, Vahap Ulusoy ve Cavit Sarı’dan oluştu.