Yıllardır Kurum Müdürlüğü görevini yürüten Nevzat Gülcü, emekliye ayrılırken görevi genç meslektaşı Hakan Erdem'e devretti.

Hakan Erdem yeni göreviyle ilgili yaptığı açıklamada Hendek'te yıllardır faaliyet gösteren ve marka olmuş bir kurumda görev almanın heyecan ve mutluluğunu yaşadığını, Hendek' in bir evladı olarak Hendek' imizin ve diğer ilçelerden gelecek olan öğrenci ve velilerimize hizmet edecek olmanın gururunu yaşadığını belirtti.

Hakan Erdem, “Kovid-19 salgın döneminin her sektörü etkilediği malumunuzdur; ama görüyorum ki Sınav Eğitim Kurumu böyle bir dönemde bile Hendek’in en iyisi olmayı başarmış. Salgının etkilerinin iyileşme dönemine girdiğimiz şu günlerde hedefi çok daha yükseklerde tutacağız. Binamızda fiziksel ortamın yenilenmesinden tutun da eğitim ve öğretim sürecinin en iyi noktaya gelmesi için güçlü olan kadromuzu daha da güçlendirmeye devam edeceğiz. Hendek’imizin çocuklarını sınavlara hazırlama sürecinde bilgimizin, tecrübemizin yanında, bir Hendek’li olarak aşkla yoğrulmuş gayretimizi de ekleyeceğiz inşallah. Hedeflerimize ulaşmak için büyük bir heyecan ve motivasyonla çıktığımız bu yolda, başarıya ulaşmak için elimizden gelen tüm imkanları seferber edeceğiz. Geçmişimizden aldığımız güçle, geleceğe umutla bakan nesiller yetiştireceğiz. Sınav Eğitim Kurumu ile ilgili gelişmeleri medya ve kurumumuzun sosyal medya hesaplarından Siz Değerli Hendek halkımızın bilgisine sunacağız” dedi.