Değerli Halkımız, Hendek İlçemizde Birinci Basamak Sağlık Hizmeti sunumunda sağlığın teşviki, koruyucu sağlık hizmetleri ile teşhis ve tedavi hizmetlerinin bir arada verildiği merkezlerimizde toplumumuzun hizmete kolayca erişim sağlayabilecekleri yaygın sağlık hizmeti sunumu büyük önem arz etmektedir.
Bilindiği üzere eski hizmet binamızda hizmet sunan birimlerimizin büyük çoğunluğunun taşınma işlemleri tamamlanmıştır.
Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü İdari Birimler ile, Müdürlüğümüze bağlı Sağlıklı Hayat Merkezi birimlerimizin geçici olarak sizlere hizmet sunacağı yeni adresler aşağıda belirtilmiştir .
Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü , Hendek Başpınar Mah. 1146 sok. No: 6/103 8 Hendek kapalı (Pazaryeri üstü) hizmet sunmaktadır.
Sağlıklı Hayat Merkezi , Ketem Birimleri ve 3. Nolu Aile Sağlığı Merkezi Hendek Başpınar Mah. Cem Çerkezoğlu cad.No:13 adresinde hizmete başlamıştır.
1 Nolu Aile Sağlığı Merkezimiz eski yerinde hizmete devam edecek olup , değişiklik hususunda kamuoyu daha sonra bilgilendirilecektir.
Sağlık hizmetlerinde aksaklığa mahal verilmeyecek şekilde koordinasyon sağlanması konusunda halkımızın beklenti ve taleplerini tarafımıza iletmelerini rica ederiz. Vatandaşlarımızın sağlık ekibine anlayış ve destek göstermeleri hususunu belirterek toplumumuza sağlıklı günler dilerim.

Hendek İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Tekin Ulaş Karatepe