12 MADALYA KAZANILDI

Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcuları başarılarına başarı eklemeye devam ediyor. Sporcularımız, Adapazarı Yenikent'te 16 Aralık 2022 Cuma günü (bugün) düzenlenen Ortaokullar Arası Karate Turnuvasından 4'ü Altın, 3'ü Gümüş ve 5'i Bronz madalya olmak üzere toplamda 12 madalya ile döndü.

BAŞKAN BABAOĞLU BAŞARILAR DİLEDİ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, katıldığı her turnuvaya damga vuran Hendek Belediyesi Karate Takımını ve dereceye giren sporcuları tebrik ederek, başarılar diledi. Babaoğlu, "Sporcularımızın üstün başarısı bizleri mutlu ediyor. Gittikleri her şehirde ve her turnuvada ilçemizi en iyi şekilde temsil ediyorlar. Belediye olarak, sporu ve sporcuyu her zaman desteklemeye devam edeceğiz" ifadelerinde bulundu.

BAŞARI SERİMİZ DEVAM EDECEK

Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörleri Nurkan Kayacık, Ümit Atış ve Volkan Karagöz yapılan turnuvalarla ilgili olarak bir değerlendirmede bulundu. Antrenörler, "Kulüp olarak başarılı olabilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Emeklerimizin karşılığını da Allah'ın izni ile her katıldığımız turnuvadan madalya ile dönerek alıyoruz. Turnuvalara katılıp, dereceye giren bütün sporcularımızı kutluyoruz. Ayrıca, Bizlerden hiçbir zaman maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Hendek Belediye Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu'na teşekkür ederiz" dediler.

Öte yandan; grup maçları 25-26 Şubat 2022 tarihlerinde Bolu'da, final karşılaşmaları ise, ileriki günlerde belirlenecek tarihlerde Kütahya'da yapılacak.

MADALYA KAZANAN SPORCULAR ŞU ŞEKİLDE:

Birinci olan sporcular

Arda Bak

Özgür Çağan Ergöz

Kerem Caner Akbulut

Zeynep Hayırlı

İkinci olan sporcular

Yağmur Yeşil

Sait Kaan Kuru

Duru Gürsu

Üçüncü olan sporcular

Ali Efe Benli

Umut Kaan Kaynak

Kayra Bahadıroğlu

Güzide Yağmur Tekin

Sümeyye Akgün