CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent, CHP Sakarya İl Başkanı Cengiz Çiçek ile Millet İttifakı çeşitli İl ve İlçe Başkanları birlikte Hendek’te esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

Ziyaretler sonrası CHP Hendek İlçe binasında partililerle bir araya gelen CHP Grup Başkanvekili Engin Altay “14 Mayıs seçimlerinin bir kazananı yok ama kaybedeni Sayın Erdoğan’dır. Bizim Milliyetçiliğimiz Atatürk milliyetçiliği, milliyetçilikten bahsedenler Gaffar Okkan’ı öldürenlerle bir olmaz, onları meclise taşımaz. Bizim için PKK da, Hizbullah da, FETÖ’de eli kanlı birer terör örgütleridir.

Bu millet için yapacağımız çok şey var, inancımız yüksek. Toplumun her kesimi için öncelikle refah sağlanması gerekli. Şimdi sizden son bir şey istiyoruz, sandığa gidin ve sandıklara sahip çıkın. Türkiye artık ezilen insanlar yerine, mutlu insanlar ülkesi olacak. Helalleşeceğiz, kucaklaşacağız hep birlikte mutlu olacağız” ifadelerine yer verdi.

İlçe esnafı ve vatandaşları selamlayarak ziyaret eden CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve beraberindekiler ilçeden ayrıldı.