Dün Hendek Belediyesi Toplantı ve Nikah salonun gerçekleşen MHP 14 olağan kongresine katılan MHP Grup Başkan vekili Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül bir süre önce By Pass ameliyatı olan ve evinde istirahat eden Hendek Belediye Başkan yardımcısı Hendekspor Kulüp Başkanı Hüdaverdi Bahadır'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

Başkan Bahadır’ı son olarak MHP Grup Başkanı Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, Sakarya MHP İL Başkanı Oğuz Alkaş, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, MHP İl ve İlçe Yöneticileri ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Gerçekleşen ziyaret sonrası bir açıklama yapan Bülbül “By-Pass ameliyatı olan Hendek Başkan Yardımcısı ve Hendekspor Kulüp Başkanı Hüdaverdi Bahadır’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Cenab-ı Allah şifa versin inşallah” dedi.

 

Diğer yandan Gerçekleşen geçmiş olsun ziyareti sonrası ilçemizi Bölgesel Amatör Ligi(BAL) Liginde Temsil edecek olan Hendekspor Tesislerini ziyaret ederek Yönetim, teknik heyet ve sporcular ile bir araya geldi. Gerçekleşen ziyaret sonrası Hendekspor’a Yeni sezon öncesi başarı dileklerini ileten MHP Grup Başkan vekili Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ilçeden ayrıldı.