Hendekli hastaların beklediği müjdeyi Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Ünal Küçükyılmaz ve Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal duyurdu

Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Ünal Küçükyılmaz yaptığı açıklamada “Hendek Devlet Hastanemize atanan Kardiyoloji Uzmanımız Uz. Dr. Hüseyin NACER 28 Ağustos Pazartesi itibariyle Hasta Kabulüne Başlayacaktır. Herşeyin En İyisine Layık Hendekli Vatandaşlarımıza saygı ve sevgiyle duyururuz” ifadeleri yer aldı.

Son günlerde uzun bir süredir İlçe Devlet Hastanesinde Kardiyoloji Doktoru olmaması nedeni ile ilçe ve il de bulunan hastanelere giderek tedavilerine devam etmek zorunda kalan  Hendekli vatandaşlar yaşadıkları mağduriyeti sık sık dile getirerek bir an önce Hendek Devlet Hastanesine Kardiyoloji doktoru gelmeli yaşadığımız mağduriyet ortadan kaldırılmalı serzenişleri sonrası. Kalp Hastalarına beklenen müjde geldi.

 

Hendek Ak Parti İlçe Başkanı Av.Hasan Serdar Baykal konu ile ilgili yaptığı açıklamada Hendekli vatandaşlarımızın uzun süredir beklediği Kardiyoloji Doktoru Uzm. Dr. Hüseyin Nacer Pazartesi günü hasta kabulüne başlayacaktır. Hendekli hemşehrilerimize hayırlı olsun" paylaşımında bulundu.