Enes ve Samet Akyıldız kardeşlerin işletmeciliğini yaptığı Akyıldız Oto Anahtar 2.nci şubesi Yenimahalle Yıldırım Beyazıt Caddesi No:47’de düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, Yenimahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli, Esnaflar ve Akyıldız ailesi katıldı.

Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu genç ve girişimci iki kardeşin 2. Şubesini Hendek’e kazandırdıklarını dile getirerek yeni iş yerinin hayırlı ve bereketli olmasını diledi.

Din görevlisinin duasının ardından Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, Yenimahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli, AK Parti Hendek eski İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu hayırlı olsun dilekleri ile kurdele kesimini gerçekleştirdi.

Açılışın ardından İşletme sahibi Enes Akyıldız işyerinde verilecek hizmetler hakkında misafirleri bilgilendirdi.

Enes ve Samet Akyıldız kardeşler açılışa katılan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Akyıldız Oto Anahtar 2. Şubede şu hizmetleri verecek. İmmobilizer yedekleme, İmmobilizer tamir, Yedek anahtar, Yedek kumanda, Garaj kumanda, Elektronik Tamir, İmmobilizer beyni tamir ve yazılım, Ev - oto ve kasa çilingir servisi Ve ECU işlemleri