İnci, “Yağcılar Mahallemiz her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımızın, AK Parti’mizin yanında. Bizleri bir an olsun yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. 14 Mayıs’ta büyük zafere hazırız.” dedi.

 

YAĞCILAR MAHALLESİ BULUŞMASI

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Yağcılar Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları ile vatandaşların katıldığı buluşmada sergilenen coşku görülmeye değerdi.

 

İNCİ: “YAPARSA AK PARTİ YAPAR”

Mahalle buluşması adeta bir mini mitinge dönüşürken bir konuşma yapan Ali İnci, “Hamdolsun şehrimizin her mahallesinde, her sokağında heyecanımız daha da artıyor, coşkumuz yükseliyor. Yağcılar Mahallemiz her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımızın, AK Parti’mizin yanında. Bizleri bir an olsun yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. 14 Mayıs’ta büyük zafere hazırız. İnşaallah AK hizmetlerimizle, eserlerimizle Türkiye Yüzyılına en yüksek katkıyı AK Kadrolar yapacaktır. Durmak yok, doğru adımlarla yola devam.” diye konuştu.