Yola çıkmak, yola çıktıklarınla bir olmak, ben değil biz şuurunu kazanmak, çıktığın bu yolda önce bizleri yaratan YÜCE ALLAH’a sonrada can yoldaşlarına güvenmek ve herkesi ayrım yapmadan kucaklamakla zafere ulaşılır.

2014 Yılı yerel seçimlerinden beri dur durak  demeden hiç kimseyi ayırt etmeden onların sevincinde ve üzüntüsünde her zaman beraber olan, onlarla gülen onlarla ağlayan bundan  da bir menfaat beklemeyen hoşgörülü, saygılı ,mümtaz bir insan. Soruyorum sizlere nasıl sevilmez? Nasıl gönüllere yerleştirilemez? Kendisine yapılan iftiralara olsun onlar benim mahalle arkadaşlarım, kardeşlerim, gönül dostlarım diyerek kalp kırmayan kalplere taht kuran bir insan. Çocukla çocuk olan büyüklerine saygıda kusur etmeyen bir insan. Soruyorum sizlere nasıl sevilmez? Nasıl gönüllere yerleştirilemez? İçimizden biri olarak kabullendiğimiz alçak gönüllü büyük insan;

Hoş geldin Sefalar getirdin, yüreğimize soğuk sular serptin, bizleri sevinçlere boğdun.

Çalışmak bizim Zafer ALLAH’ındır diyen Sayın TURGUT BABAOĞLU (BİZİM TURGUT’umuz) BAŞKANLIĞIN KUTLU VE HAYIRLI OLSUN.

HENDEK HALKI HOŞ GELDİN DİYOR…..!SEFALAR GETİRDİN DİYOR……!

ÇIKTIĞIN BU YOLDA ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN DİYORUZ.

SAYGI VE SEVGİLERİMLE …. ALLAH’A EMANET OLUN

ÇOK KIYMETLİ ORTAKÖY MARTİNLER ÇAYIRBAŞI, BEYKÖY VE TÜRBE MAHALLELİ

CAN DOSTLARIM; 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde bir evladınız olarak beni ve saygıdeğer başkanım TURGUT BABAOĞLU’NU yalnız bırakmayarak bize verdiğiniz desteklerinizden dolayı sizlere olan minnettarlığımı sevgi ve saygılarımı sunuyor. Teşekkür ediyorum.