Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, dün Ulusal Kanal’da katıldığı “Çıkış Yolu” adlı programda Atatürk’ün 23 Nisan’ı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yapmasını yanlış bulduğunu ifade etti.

Atatürk’ün 23 Nisan’ı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yapmasını yanlış bulan Perinçek, bugün gelinen noktada 23 Nisan’ın balonlarla kutlanan bir bayrama dönüştüğünü belirtti. Perinçek, “Atatürk’ün bir yanlışı. 23 Nisan’ı Çocuk Bayramı yapmak bence yanlış. 23 Nisan balonlarla kutlanan bir bayrama dönüştü. 23 Nisan bizim devrim günümüz. 23 Nisan’da padişah hükümeti yıkıldı” dedi.

        “23 Nisan’ı biz bugün, devrim tarihi olarak kutlamıyoruz. Koltuklara oturtulan çocuklar, balonlar… Siz o çocuklarla devrimi yapamaz, devrimi koruyamazsınız” diyen Perinçek, “Hata demiyorum, biraz daha ağırlaştırıyorum, çok ciddi bir hata diyorum. Bakın Atatürk peygamber değil, bunlar çok büyük yanlışlar. Bu itirazlar Atatürkçü değil. Türkiye bugün bir devrimin eşiğine gelmiş; üretim devrimi yapıyor. Bu devrimleri, siz çocuklara balon dağıtarak o devrimin meşalesini yakamazsınız. Çocuk Bayramı diye devrim unutturuluyor” dedi.

Kendini çok bilmiş sanan …….. Ne devrimi yapmışsa veya yapacaksa Türk Çocuklarına armağan edilen bu bayramı çocuklarımıza herhalde çok görmüş olacak ki niye bana verilmedi diye feryadı figan eylemiş. Sayın …….. unutma ki O çocuklar bizim gelecekteki umutlarımız yarınlarımız. Şunu unutma 23 NİSAN’da padişah hükümeti yerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne bıraktı. O meclise meclisi mebusandan millet vekilleri geldi.TBMM’nin kuruluşuna onlarda bizzat canlarını ortaya koyarak yardım etti.Atatürk O kadar doğru bir karar verdi ki bu kutlu meclisin kuruluşunu Türk ve Dünya çocuklarına bayram olarak hediye etti.Tüm Dünya Devletleri bunu benimsedi ki  her yıl çocuklarını TÜRKİYE’mize göndererek bu günün ne kadar büyük olduğunu anladı ama sen anlayamamışsın. ÇOOOOOK YAZIIIIIIIK.

Hiçbir Türk vatandaşı haşa ATATÜRK’le Sevgili Peygamberimiz Hz.MUHAMMED(SAV)senin gördüğün gibi düşünmedi ve düşünmeyecektir de.Bunu bu şekilde bir ifade kullanmakla neye ve kime hizmet ettiğini anlamak çok zor değil. Ama bana göre YORUMSUZ …..! Siz değerli okuyuculara göre ne olur bilemem.. Kalın Sağlıcakla

Üç şey vardır ki bütün günahların kaynağıdır. Bunlar: kin, hırs ve hasettir.

 (…………. Yazmaya elimin varmadığı kelimeler)