Menfaat sandalyeye benzer, başında taşırsan seni küçültür, ayağının altına alırsan yükseltir.

Ne yaparsan yap bunu kendin için değil ancak Allah rızası için yap. Yaparkende arkana ve çevrene iyi bak. Dost ve arkadaş görünenler menfaatleri kaybolunca sana düşman olurlar ya da kendilerini ön plana çıkarmaya çalışırlar.

  Belediyemizin daha bir yılı dolmadan yaptığı çalışmaları görmemezlikten gelip algı operasyonu yapanlara şunu sormak lazımdır; ne istiyorsunuz da yapılmadı. Yoksa yapılan işler eski iş adamlarına verilmedi de bu kişiler aç mı kaldı? Yıllarca bir işi aldınız üç tane taşaron değiştirip helal olmayan kazançlarınıza kazanç katamadınız mı? Hendek Belediye Başkanı seçildikten sonra dur durak demeden kolları sıvayan, bizzat işleri kendisi takip eden Değerli Başkanımız Turgut BABAOĞLU ihale yapıpta size yalakalık yapmadı damı algı yoluna gidiyorsunuz. Yapılan hizmetleri Sakarya’mızın başka ilçelerine yapmadı. Yapılan çalışmaları herkes görüyor. Ben daha öncede yazmıştım. Dedim ki; eğer Başkanımız Turgut BABAOĞLU MHP’ye geçmeseydi bunca yapılan çalışmalar olmayacaktı, o zamanda bakın seçtiğiniz Belediye Başkanınız çalışmıyor; zaten biz size söylemiştik bu Başkanı çalıştırmazlar diye başka bir algı yaratacaktınız. Belediye meclisinde çoğunluğu sağlayamadınız mı sizi çalıştırmıyorlar…..! Herşey güce dayanmış. Sayın Başkanımız biz Hendek’e hizmet vermek için seçildik ne olursa olsun bunu başaracağım sloganıyla işe başladı. Hiç bir mahalleyi diğerinden ayırma hayali olmadan herkese eşit bir şekilde yaklaşarak hizmet vermeye çalışıyor, çalışmaya da devam edecek. Evet MHP’ye geçti ama siyasi ayırım yapmadan çalışmaya devam kararı verdi. Eğer bu yolundan en ufak bir sapma olursa biz algı yapmadan dobra dobra bunu herkese anlatırız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz Ahmet Mehmet için yola çıkmadık. Biz Allah’ın rızasını kazanmak için bu yola çıktık. Hiç kimse Tilkicilik oynamasın. Hendek Halkı bu konularda her zaman uyanıktır bu böyle bilinsin.

             Algılar sizi ve bizi küçültmez, ancak nankörleri üzer. Hendek Halkı olarak biz ‘’Bizim TURGUT’tan Sayın Başkanımız TURGUT BABAOĞLU olarak sizden ve çalışmalarınızdan gurur duyuyoruz.

ALLAH YAR ve YARDIMCIN OLSUN……….!