Sevgili Hendek’liler genelde yazılarım Hendek’te ki spor branşları ile alakalı olduğundan fazla siyasete girmeden içinde spor ve spor etkinliklerinin olduğu bir yazıyla yine sizlerleyim.

Hendek'te aylardır dünya yıldızlarının ring’e çıktığı boks, kick boks ve muay thai turnuvaları yapılıyor.

Bu yıl çıtasını geçmiş yıllara oranla yükselten Türkiye'nin sayılı güreşleri arasına giren Selman Dede yağlı güreşleri yapılıyor,

Ramazan ayı boyunca 30 Gün Ramazan etkinlikleri yapılıyor.

Gelenek ve göreneklerimiz gereği her Bayram yapılan Bayramlaşma törenleri yapılıyor.

Ülkemizin kanayan yarası kadına yönelik şiddete hayır yürüyüşleri yapılıyor.

Fakat davet edilmelerine rağmen, ne büyükşehir belediye başkanı sayın Ekrem Yüce var nede ilçemizin siyasi parti başkanları (AKP-CHP-İYİ PARTİ)

Zamanında, eski belediye başkanlarının görevde olduğu dönemlerde mevcut belediye başkanı sayın Turgut Babaoğlu sizin organize ettiğiniz bu tür etkinliklere katılmadı mı?

Ben çok iyi biliyorum ki katıldı.

Gerek güreş organizasyonuna, gerekse Hendek’e cezaevi istemiyoruz gibi yapılan sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ki tepki yürüyüşlerine.

Sizler neden yoksunuz? sizleri neden göremiyoruz?

Bu bir bayrak yarışıdır. Halkın teveccühüyle seçilmiş bir belediye başkanının Hendek ve Hendek’liler için organize ettiği etkinliklere katılmak bir Hendek’li olarak bulunduğunuz konum itibariyle boynunuzun borcudur.

Belediye başkanı sayın Turgut Babaoğlu seçimi kazandığı ilk gün ne dedi?

Gelin Hendek’imizi beraber yönetelim...

Bu Hendek hepimizin başka Hendek yok!

Yazımı bu sözlerle noktalamak istiyorum. "Bizi sevmeyen, bizi beğenmeyen, bizi çekemeyen insanlar olduğu zaman biz kendimizi daha çok seviyoruz.

Çünkü onlar her zaman biz olmak için mücadele ediyorlar ama bilmiyorlar ki asla bizim gibi olamayacaklar."