Spor Dünyası

Hendek spor 2019-2020 sezonuna Sakarya spor hazırlık maçı ile başladı. Ziraat Türkiye kupasında oynayacağımız için sezona erken başlamak durumunda kaldık. Bütün bir yaz boyunca yönetim anlamında farklı kulisler yapıldı. Nihayetinde Belediye Başkanı tarafından Hendek'in emaneti olan Hendekspor Adil Karabulut başkana ve yönetimine teslim edildi. İlk iş olarak hoca meselesini Hendek’li bir hoca olarak Sami Bağdatlı’yı göreve getirerek halletmiş oldular. Yönetim tesis ve alt yapı konusunda ilk işimiz bu olacak diyerek bana göre çok doğru ve yerinde bir söylemle ilk adımlarını attılar. Bu söylemler ne kadar hayata geçecek bunu zamanla göreceğiz.

Hazırlık maçında izlediğimiz Hendeksporda eksikler bir hayli fazla ama bu eksikleri giderecek vaktimiz de var. Bu maçları çok fazla ölçü almıyoruz. Sami hoca ekonomik olarak çok büyük imkânlara sahip değil bu konuda ölçüyü bir önceki sezonu baz alarak dile getiriyorum. Şimdilik beklentimiz çok yüksek değil ama olursa da neden olmasın.

Yenimahalle spor sezonunun ilk Antrenmanını yaptı. Genç bir yönetim ve heyecanlı bir kadro var. İnşallah bu dinamik başlangıçlarını sezona taşır ve başarılı olurlar..

Yeni sezonda tüm Hendek takımlarına başarılar diliyorum yeni sezon tüm kulüplerimize hayırlı olsun İnşaallah