Spor Dünyası

 

Hendekspor’u izlerken sahaya değil de seyirciye baktım. Hâlâ anlayamadığım Hendek Atatürk stadyumunda neden tel örgüler var, seyircimiz çekirdek satanların umut kapısı olmuş durumda. Sadece gol olduğunda gol sesi ardından tiyatro izler gibi maç izliyoruz. Acilen yapılması gereken ek tribün bir dahaki maça yetişmeli. Seyircinin biraz daha katkı sağlaması bizi gerçek bir deplasman yapar, müsabakalarda daha zevkli ve heyecanlı olur.

Belediye başkanı ek tribün için talimat vermiş, buna sevindim. Talimatın geç verilme sebebi de sanırım bu kadar başarı beklenmiyor olmasından kaynaklanıyor. Neyse en azından talimat verilmiş.

Kulübün arma problemi ki bu bana göre problem. Ne aşamada bilmiyorum yetkili bir ağızdan bu konuda bir açıklama yapılmadı, sabırlıyız bekleriz.

Sakarya Spor ve Hendek Spor ile futbol adına sevindirici bir hafta sonu yaşadık. İnşallah bu sevincimiz sezon sonunda da devam eder. İnşallah siyaset spora gereğinden fazla karışmaz da Sakarya Spor’dan başka bir takım daha profesyonel ligde mücadele eder. Benim en büyük korkum da bu Sakarya'da tek takım olacak oda Sakarya Spor diyen siyasiler halihazırda idareci olarak görev yapmakta. Belki seçim var diye sesleri çıkmazda bu fırsattan yararlanarak bizde profesyonel ligde yer alırız. Hatta alalım da ilçe olarak bunu hak ediyoruz.

Bu haftada mutlu mutlu yazdım teşekkürler Hendek Spor teşekkürler lider..

Kalın sağlıcakla