~~Hayatımda yazı yazma konusunda bu kadar güçlük çektiğimi hatırlamıyorum.
Kelimeler beynimde çarpışıyor satılara dökülmüyor. Öfke ile yazıyor siliyor yeniden başlıyorum.
Evet yüreğimize ateş düştü. Kor oldu nefes almakta zorlandığım anlar oldu.Uzun zamandır dolmayan gözlerime yaşlar doldu.Elim titredi sesim burkuldu.
Ege üniversitesinde 24 yaşında Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU pkk lı bölücü hain itler tarafından şehit edildi.
Vatan millet sevdalısı eğitimli bu yiğit sadece ülkücü olduğu için  okulundaki hainlerin hedefi oldu. Bayrağa, ülkeye ,vatana duyduğu aşk artık bu toplumda anlamını yitirmişti. apo piçinin ismi okul duvarlarına sıralarına yazılıyor ve o bunları sindiremiyordu. Çünkü o ülkücüydü.
Ülkücüler
13,14 yaşlarında kimlik ve kişiliğini buldukları yıllarda vatan sevgisi ,millet aşkı ,bayrak sevdası ile tanışırlar. Tarihteki Türk kahramanlarını okur Kürşad da ,Mete de ,Alparslan da ,Şeyh Şamilde kendini görür. Kahramanlık hikayeleri ile büyürler.
Ocaklarda nefis terbiyesi ülke sevgisi milli şuur ile tanışırlar.
Öyle bir aşk ile vatana bayrağa devlete bağlanırlar ki gün gelir bayrak millet ve devlet için şahadete yürürler ve bu millet ve de bu devlet ne ölümlerini anlar nede üzülür.
Hatta içinde bulunduğu ailesi ,en yakınındaki akraba ve dostları bile anlamaz hatta aşırı gereksiz bulur bu sevgisini…
Çocuk yaşlarda büyük hayaller büyük rüyalar görüp Altaylardan Tuna ya büyük Türk milletinin Turan ülküsüne Türk İslam davasına inanır.
Büyük davanın misyonunu küçücük omuzlarına yüklerken cebindeki harçlıklar ile ocak kirası ve elektrik faturasını karşılarlar.
Dünyanın en güzel yemeğini yerler ocakta simit, zeytin belki yanında peynir.
Öz anneden doğmayan ancak öz kardeş olurlar varlıkta yoklukta genelliklede yokluklar içinde kocaman yüreklerde yaşarlar ülküdaşlığı…
18 li yaşlarda üniversiteye giderler yeni bir yaşam yeni ufuklar için … Onlar memur işçi öğretmen esnaf çocuklarıdır. Helal sofralarda helal kazançlarla büyümüş dar gelirli geniş yürekli yiğit çocuklar.
Üniversitede yeniden ocaklara okul teşkilatlarına koşarlar. Sabahlara kadar vatan kurtulur ülke ve milletin daha güzel yarınlar için milli bir devlet yapısına ihtiyaç duyduğu,esir tükler ,İslam dünyasının sorunları tartışıla durur. İçilen çaylardan uykular kaçar bir taraftan fonda türküler dinlenir hatta saz çalan arkadaş varsa kulakların pası silinir.Bir sessizlik kaplar uzaklara ta Tanrı dağlarına gidilir.
Ne gençlik hevesleri ne serserilik yapacak vakit yoktur. Sadece ülkü denen nazlı geline sevdalıdırlar.
Bir ceketi ,bir kazağı ,bir paltoyu birlikte giyen birlikte bir paket sigarayı dumanlayan Anadolu’nun yiğit çocukları paylaşırlar kimde varsa kime lazımsa her şeyi.
Birileri onları kendi kişisel çıkarları için kullanırlar afiş yazdırır,afiş astırır,çay simitle sabahlara kadar partiye hizmet ettirir.Hiç gocunmazlar onlar dava için hizmet ederler kişileri yok sayarlar.
Hep sırtına basarak çıkar birileri yukarılara büyük aşk ile mücadeleye devam ederler. Cebindeki son harçlığa bakmadan mücadele  ederler son nefes son nefere kadar.
Çile onlara koltuk makam mevki parası olan altında güzel arabalar olanlaradır.Susarlar ,yutkunurlar çünkü ikbal ve mevki dertleri yoktur.
Gün olur şehit olur uçmağa varırlar Başbuğlarının yanına orda bile sadece ülkücüler saf tutar omuz verirler tabutuna yine ülküdaşlar ant içer yumruk sıkar.
Kahpe düzenin yiğit çocukları Türk milletinin öksüz çocukları ülkü ocaklılar.

Ey ekmeği alınanlar!Selam sizlere!
Ey rütbesi çalınanlar!Selam sizlere!
Kardeş yahut arkadaştır diye evleri,
Ocakları dağıtılan ülkü devleri
Selam size! Üstünüzde bütün bakışlar,
Bir gün olur,tarih sizi elbet alkışlar!
Ey ciğeri parçalanan kahpe veremden
Ne beklersin dünyadaki sahte keremden?
SELAM SAYGI DUA İLE