Türkiye Türklerindir!
Binlerce yıllık devlet geleneğine sahip Türk milleti töresi, kültürü, edebiyatı, sanatıyla özellikle de yerleşik hayata geçişi ile şehir ve mimarısı ile dünya milletler ailesi içinde önemli bir yere sahiptir.
Bu büyük millet milli şuur ,milli değerleri ve ordusu ile tarihte yerini almış hatta tarihi yazan milletlerden olmuştur. Hristiyan dünyası Türklük ile İslamiyeti bir görmüştür. Ancak Türk milletinin dilini, töresini ve ordusunu bozamayan yenemeyen batı ve içerdeki müttefikleri darbe ile bu milleti dizayn etmek istediler. Başarılı olmama ihtimaline karşı Arap baharı ve sözde demokrasi getirme bahanesi ile islam coğrafyasını dizayn ettiler. Bunun yanında sinsi bir plan olarak Türkiye’ye mülteci akını başlattılar. Asıl hedef Türkiyede ki demografik yapıyı bozmaktır.
Sonuç Anadolu’yu Türk yurdu olmaktan çıkarmak ve binlerce yıllık hedeflerine ulaşmaktır.
Bu yurt Hoca Ahmet Yesevi’nin talebelerinin Alperenlerin yerleşmesi ile ön hazırlığı yapılan sonradan ise Sultan Alparslan’ın Anadolu’ya girmesi ile ebedi yurt edinen ve adını bu milletten alan topraklardan oluşmuştur.
Sıradan toprak olarak görülmeyen ve görülmeyecek olan vatan toprağına son imza ise Gazi Mustafa Kemal ve Mehmetçik tarafından atılmıştır.
Binlerce yıl emperyalistler ve yerli iş birlikçileri bu vatanı Türk yurdu olmaktan çıkarmak istemiştir. pkk ile bölemeyenler şimdi ülkemizin nüfus demografisini bozmak istiyor. Elbette büyük Türk milleti muhacir olan tüm kardeşlerimize kucağını sofrasını açar. Fakat gerçek mağdurlar ile ülkemizi yaşanmaz hale getiren parklar sahiller caddeler de ellerinde nargileler ile yatıp yuvarlananları istemiyoruz. Bütün yeşil alanlar göl ve sahiller Arap, Suriyeli,Afgan,Rus işgali altındadır. Zengin Arapların tüm coğrafi zenginliğimizi talan ettiği herkes tarafından bilinmektedir. Kendi ülkemizde turist gibi olduk. Para ile vatan toprağı satılamaz. Aynı şekilde Ruslar İngilizler ve bir çok milletten toprak alışları artık milli güvenlik sorunu olarak görülmelidir.
Ben bir ülkücü ve Türk milliyetçisi olarak bu durumdan rahatsızım. Muhalefet liderleri bu durumu bu günlerde dile getirirken ben de bu sorunu yıllarca yazdım paylaştım. Buradan meseleye muhalefet dile getirdi biz susalım karşı çıkmayalım mantığı çıkmamalıdır.
Türkiye ebediyen Türk yurdudur tapusu şehit kanları ile alınmıştır.
Selam saygı dua ile …