Spor Dünyası
Hendek Vadi Emlak

Sevgili Okurlarım,

Uzun zamandır spor köşesinde yazamıyordum, herhangi bir bahane sunmadan sizlerden özür dilemek, yeni yazı ve konularımla kaldığımız yerden devam edeceğimizi siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istiyorum.

  Bu yazımızda milyarlarca lira aktarılarak yaptırılan yeni suni çim sahamızın neden bitmediği konusunda değerli yetkililere sualim olacak. Zemin olarak fevkalade iyi olan bu sahamızda maalesef ne tribün nede soyunma odası yapımıyla ilgili bir çalışma göremiyorum. Bunun yanında resmi lig müsabakaları oynanması konusunda harekete geçildi bile. U 19 ve Süper Amatör Küme müsabakaları oynanırken yaşanan sorunlar ilçe idaremizin ne hallerde olduğunu gözler önüne seriyor aslında. Sporcu sağlığı hiçbir şekilde göz önünde bulundurulmayan, sadece biz yaptık alın kullanın daha ne istiyorsunuz mantığının hüküm sürdüğü bir anlayış. Kimin ricası ile yapıldığı belli olmayan hiçbir hesaplama yapılmadan konulmuş aydınlatma. Tamam aydınlatma var daha ne istiyorsunuz deyip milli serveti çarçur etme mantığı, bilmiyorsanız bilenler var sorun.  Daha kullanıma resmi olarak açılmadan kullanılmaz hale geleceği de aşikar. Rica ediyorum saha ile gerçekten ilgilenin bugün Hendek’imizin Süper Amatör Kümede mücadele eden 5 güzide takımı var. Elbette zor şartlar altında var olma mücadelesi veren bu takımlarımıza tesis anlamında bir katkınız olsun.

 Bu konuyu sizlere havale ediyor ve sizleri de kamuoyu vicdanına bırakıyorum. Sakın yazarlar, yazarlar ve susarlar diye düşünmeyin kalem kılıçtan keskindir…

 Saygılarımla…