Vatan, Millet, Sakarya, Hendek

Yıl 2011 Şubat ayı çözüm süreci denilen bölünme ve ihanet süreci 2010 yılındaki Habur rezaletinden sonra tüm uyarılara rağmen devam ediyor ve yüz bulan terör destekçilerinin açıklamasını haberlerde dinliyorduk;

“27 Şubat 2011: Aysel Tuğluk, Abdullah Öcalan'a, aydınlarla daha rahat görüşebilmesi için ev hapsi istedi. “

O günlerde yüreklerimiz buna benzer açıklamalarla dağlanırken

Sivas’tan gelen bir ses yüreklerimize su serpiyordu

10 Nisan Polis günü yürüyüş yapan Özel Harekât birliği hep bir ağızdan

Gardaşım bu iman oldukça sende

Ölmez bu Harekât ölmez bu dava

Evvel Allah, sonra senin sayende

Ölmez bu harekât ölmez bu dava

 

Amirleri soruyor Kim bunlar?

Anında cevap geliyor gür sesle BOZKURTLAR..

 

Kısa bir süre sonra İç işler bakanlığı 10 Nisan Polis günü Sivas’ta yapılan yürüyüşüyle alakalı inceleme başlattı şeklinde haber yayınlandı.

Çok geçmeden Ankara’da Emniyet genel müdürlüğü özel harekât daire başkanlığı koltuğu el değiştirdi Cemil Yurtseven gitti yerine Iğdır Emniyet müdürü Cemil Tombul geldi.

 

Kimdi bu Bozkurtlar? Kimi rahatsız etmişlerdi?

Son sistem silahları, her türlü doğa şartına uygun kıyafetleri, uzun yıllar süren eğitimler sonucu güçlenmiş bedenleriyle ve hepsinden önemlisi Vatan, Bayrak ve Allah yolunda sonuna kadar mücadele etmeye yemin etmiş Orhun’un kaynağından kandırdıkları ruhlarıyla Özel Harekât birlikleri sadece Türkiye’ye değil tüm Turan coğrafyasına umut olan yiğit savaşçılardı.  

Kim olduklarını açıklayınca kimin rahatsız ettikleri cevabını ben yazmıyorum siz içinizden geldiğince söyleyin.  

 

Yapılan bu yüzeysel müdahale elbette ki, bu kutsal savaşçıların ruhuna tesir etmeyecekti, sadece hepimizin şahidi olduğu çözüm süreci karanlığında unutmayacağımız ve zamanı geldiğinde hatırlatacağımız bir olay olarak kaldı.

 

Nitekim öyle oldu zamanı geldi, 7 Haziran sonrası süreç buzdolabına kaldırılınca 2,5 yılda teröristlere teslim edilen, yığınak yapılmasına seyirci kalınan bölgeyi temizleyecek birileri lazımdı ve bu görevi hiç tereddütsüz kabul edecekler kimdi?

BOZKURTLAR!

 

Şimdi yine o çokça vaktimizi tükettiğimiz sosyal medyada bölgede verilen mücadeleyi, yaralananları, şehit olanları, babasının parkası üstünde babasız kalan çocukları, hilal bıyıklarıyla Cizre’de, Sur’da, Nusaybin’de Türk bayrağını tekrar dalgalandıranları görüyoruz da

10 Nisan 2011’de Sivas’ta amirin sorduğu soru tekrar yankılanıyor kulaklarımızda 

Kim bunlar?

Bu sefer tüm Türkiye tek yürek cevap veriyor;

BOZKURTLAR!

Allah sizi korusun.