Hayal bile edemeden göçüp gitmek o kadar zor ki bunu ancak vicdanı olanlar anlarlar. Eğer biz bu kadar duyarsız olursak kim bilir belki çocuklarımız belki de torunlarımız o hale düştüklerinde nasıl bir vicdan azabı duyarız bilemiyorum.

Türkiye’min neresinde olursa olsun bir deprem bir sel veya bir afet olsa hepimizin yüreği kan ağlar. Bir askerimizin eli kanasa yüreğimiz yanar. Bir Mehmetçik şehit olsa onunla beraber bizde ölürüz. Gözümüzün yaşı dinmez. Babamız veya annemiz ölse gözlerimizin yaşı bitmez. Bir trafik kazası duysak Allah Allah bu nasıl olmuş inşallah bir daha olmaz diye dua ederiz. Gelelim sorumluluğumuza var mı ? YOOOOOOOOOOOOK YOK YOK. Sadece bakmakla yetiniyoruz. Ne vicdanımız sızlıyor nede yüreğimiz yanıyor. Hani dağdaki çobanın koyunlarından sorumlu olanlar, hani her gün canları yanan feryat edenleri duymayanlar nerede sizin bekçiliğiniz nere de sizin büyüklüğünüz.

Lut kavminin nasıl cezalandırıldığını hiç duymadınız mı? Sevgili Peygamberimiz HZ MUHAMMED(SAV) den önce kız çocuklarına yapılan zulümleri hiç dinlemediniz mi? Sevgili Peygamberimiz HZ.MUHAMMED (SAV)in Cennet ANNE’lerimizin ayakları altındadır. Sözünü hiç anlamadınız mı? Kadın ANA, Kadın VATAN, Kadın NAMUS dendiğini hiç duymadınız mı? Her gün zulüm edilen her gün hunharca öldürülen bunca kadına hiç mi vicdanımız vicdanınız sızlamıyor. Müslüman bir ülkenin Müslüman insanları olarak sizden HZ. ÖMER’in adaletini bekliyoruz. Eli kanlı olan bu şeytanların artık cezalandırılmalarını sizlerden istiyoruz beyler, YETER ARTIK. Bizden sorumlusunuz bizleri de korumak zorundasınız. Peynir ekmek gibi yiyip suratımıza su fışkırır gibi söylediğiniz sözler bizi artık doyurmuyor. Bir oturum yapın bu eli kanlı zalimleri artık cezaların en büyüğü ile cezalandırın. Hep birlikte kadınları öldürenlere kısasa kısas deyin. Artık kadınlarımız sokak ortasında öldürülmesin. Çocuklarımızın gözleri önünde bu vahşetler olmasın.

Analarımıza bacılarımıza kızlarımıza kalkan elleri yüce ALLAH’ım perişan eylesin. Bunlara gün yüzü göstermesin.

Allah’a Emanet Olun.

Öldürenin cezası yanına kâr kalıyor, kadın cinayetleri BİTMİYOR