Spor Dünyası

Hendek Spor ligin ikinci yarısına lider olarak girdi fakat anlamsız puan kayıpları yüzünden liderliğini devretti. Sorun değil ilk yarısında nasıl arkadan gelip lider olduysa yine aynı istikrarlı çıkışı yapar şampiyon olur.

Tamam olurda bazı dinamikler var devreye girmesi gereken örneğin kaptan sahaya biraz daha ağırlığını koymalı sadece futbolu ile değil sesi ile de takımı yönetmeli. Ben yapılan transferler çok yerinde dedim ve arkasında duruyorum, bu takım bu ligi taşır

Bursa'da Zafer spor ile oynanan müsabakada sahada ki oyundan ziyade Murat Atçı’nın müsabaka esnasında sosyal paylaşım sitelerinde yaptığı paylaşım ve orada hoca ve yönetim aleyhinde ki tutum ve davranışları konuşuluyor.

Konu ile ilgili muhakkak bir açıklama yapacaktır. Nihayetinde burası onun yaşadığı ve insanları ile yüz yüze bakacağı memleketi. Ortada bir ayıp varsa derhal düzeltilmesi gereken bir konudur aksi takdirde buradan sonra hiçte hoş olmayan söylemlere şahit olmak zorunda kalabiliriz.

TOHM’un açılımı Türkiye olimpiyat hazırlık merkezidir. Şimdi bunu neden hatırlattığımı diyeyim. Bu merkez Türkiye de ilçe olarak sadece güzide ilçemiz Hendek’te ve güreş alanında faaliyet gösteriyor. Yarın bu dalda olimpiyat madalyası kazanan sporcuların bir çoğu Hendek’te bulunan bu merkezde yetişiyor. Merkezin başında çok kıymetli hocalar var. Bu hocalar da içimizden olan değerler.

Benim ailelere tavsiyem çocuklarını Hendek Güreş İhtisas Kulübüne kayıt yaptırsınlar. Kısmet ayağımıza kadar gelmişken bir kaç olimpiyat şampiyonu da Hendek’ten çıksın. Bu işler önce hayal kurmakla başlar TOHM’un Hendek ilçemizde olmasını sağlayan değerli spor yöneticilerine spor kamuoyu adına teşekkür ediyorum

Kalın sağlıcakla..