Spor Dünyası

Son günlerde Hendek’teki spor kamuoyunu oyalayan nahoş konulara dâhil olan olana. İyide nedir bu fırtına nedir bu rüzgâr. Herkes kılıcını kınından çekti rast gele savuruyor. Tavsiyem herkes bir sakin olsun lütfen sağduyunuzu kaybetmeyin. İstifalar isteniyor gündem oluşturuluyor. Sezonun ikinci yarısı başlamış iki hafta geçmiş iki eski dost arasındaki yaşanan diyalog günlerdir dillerde. Ne oldu da biz bu hale geldik. Ne zaman birbirimizden bu kadar nefret ettik. Sami hoca kim, Orhan Topçu kim. Biz neden bu iki Hendek değerinin aralarındaki konuya bu kadar müdahil olduk. Hepimiz hakim olduk, yargıç olduk, kararlar veriyoruz. İstifalar istiyoruz, birilerini göreve davet ediyoruz. Yani kendimizi aşıyoruz. Bırakalım bu iki değerli insan kendileri bulsun arayı. Onlar çok eski dost, çok eski arkadaş, üçüncü şahıslar bir sussun lütfen. Sevgili Orhan Topçu kardeşim bir söz söyledi.         Bu benimle Sami hocamın meselesi kimse bundan faydalanmaya kalkmasın. Ama bak Orhan başkanım öyle olmuyor birileri fırsatı ganimet biliyor.

Bu rüzgar dinecek ama belli ki kiremitleri de uçuracak ve yine birileri de biz istersek hocayı da yönetimi de değiştiririz diyerek çarşı meydanında fink atacak. Bu yapılanların Hendek Spora en ufak bir faydası olmayacak. Sadece takım ve içindeki değerler yıpranacak. Size yemin ediyorum ki bu kavganın bir kazananı olmayacak.

Sevgili Sami hocama da tavsiyem takımını ligin sonuna kadar yalnız bırakmamasıdır. Eleştiri, baskı ve yıldırmaya çalışma olacaktır. Bunlara göğüs gererek işine odaklanman naçizane görüşümdür

Kalın sağlıcakla