Spor Dünyası

Evet hepimizin yüreği daralıyor, hepimizin nefesi sıkışıyor oynanan oyun kimseyi mutlu etmiyor hiç birimiz de sabır kalmadı. Ama maalesef eldeki malzeme bu ve bu malzemeyi en iyi böyle kullanabiliriz. Durumu kabullenmek zorundayız. Biliyorum her zaman hedefleri olan bir Hendek Spor'dan ligde kalma mücadelesi veren Hendek Spora bunu sineye çekmek oldukça zor ama yapacak bir şey yok. Bunları söylerken şunu da unutmamak lazım artık amatör takım değiliz.

Bu takım üst sıralara oynamak için kurulmadı, bizim kabul edemediğimiz ama gerçekte olan tam bu. Bir an önce beklentileri takım düzeyine çekmemiz ve hep birlikte hareket etmemiz lazım, takım bizim ve kırılamayız küsemeyiz. Bu zor dönemde sahip çıkamayan iyi günde de olmasın.

Kimseyi eleştirmiyorum yada bir şeyler yazmıyorum. Bunun zamanı geçti kötü olan düzelecek, iyi olan üstüne koyacak ve takım iyi olacak, ben sadece sabır diyorum sağduyulu olalım diyorum ve hangi kümede olursa olsun Hendek Sporu bana yaşattıkları ve yaşatacakları için çok seviyorum. Ben bu takımla çok güldüm. Çok güzel günler yaşadım mutluluktan ağladığım da oldu. Gerekirse hüzünlenerekte ağlarım.
Başka Hendek Spor yok.. Ya sahip çıkarsın yada adam gibi susarsın..