Spor Dünyası

Hendek Spor Bal ligini ilk yarısını lider olarak tamamladı. Son haftalarda kazanırken zorlandığını gördüm,tabiki kimse sen lidersin buyur gel atabildiğin kadar at demeyecek fakat lider takımda yenmek için bu kadar zorlanmayacak.

Evvela kaptan Hakan bir ay içinde 2 kez sakatlandı, sanırım kaptan kendine bakmıyor. Ligi basit görüyor da olabilir, bu lig segmentinin üzerinde bir futbolcu ve bizim kendisinden beklentimiz ligin başındaki oyununa ve sağlığına yeniden dönmesi.

Son yapılan basın toplantısında transfer konusunda detaylı bir açıklama olmadı, görülen şu ki transfer şart tabi eğer hedef düşüncemiz değişmezse. sanmıyorum ki değişsin

Bir önceki yazımızda seyircinin beklentisi olan bir tribün lideri meselesi vardı. Yönetim ilçeye yabancı değil kim nerede ne yapıyor hepsini bilir, buradan bir lider ismi yazmak istemiyorum ama rica ediyorum bu konuya ehemmiyet gösterilsin. Bu lider takım guruptaki herhangi bir takımım olsa uğultudan sahaya giremezsiniz, denizleri aşıyorken derede kalmayalım. Tarihi bir şans yakalandı,bunu çok iyi değerlendirip Hendeksporumuzu layık olduğu lige çıkaralım..

Her şey gönlünüzce olsun, kalın sağlıcakla